Ostukorv

Ostukorv on tühi


POESELL

Viimati uuendatud Teisipäev, 15 Mai 2012 20:24

POESELL

Kaubandus- ja teenindusettevõtetes ning üldpuhastuses laialdaste kasutusvõimalustega neutraalne pesuaine


Info

Poesell on laialdaste kasutusvõimalustega neutraalse pH-ga puhastusaine, mis sobib lakitud, värvitud, plastik-, kivi-, klaas-, metall- ja kummipindade jooksvaks puhastamiseks, on hea vahend vahatatud põrandate pesemiseks, ei tuhmista vaha.


Kasutusjuhend

Tavamustuse eemaldamiseks valmistada 1 - 2 %-line vesilahus. 1 liitri 1 %-lise lahuse valmistamiseks võtta 10 ml POESELLI ja 990 ml vett. Kassalintide puhastuslahusele võib soovi korral lisada paar tilka silikoonõli ning seejärel lahusepudelit loksutada. Pinnad puhastada lahuses niisutatud švammiga, tekstiil- või paberrätiga või pihustada lahust pinnale ning pühkida majapidamispaberi või -lapiga. Metallpindadele lahust mitte pihustada, puhastada lahusega niisutatud lapiga. Pakendamata toiduga kokkupuutuvad pinnad pühkida pärast puhastamist üle puhtas vees niisutatud lapi või švammiga. Läikivad pinnad (klaas, metall, lakk) kuivatada pärast puhastamist.


Ohutusnõuded

Lahused ei mõju pindadele agressivselt. Kontsentraadi sattumisel silma, suhu või nahale loputada rohke veega ja vajadusel pöörduda arsti poole.

 

Kogus
Pakend

 
Download this file (POESELL.pdf)Tooteleht312 Kb