Ostukorv

Ostukorv on tühi


Universaalne desinfektant HALAMID

Viimati uuendatud Reede, 22 Jaanuar 2016 17:02

Universaalne desinfektant HALAMID

 

Meditsiini-, hoolde-, laste-, spordiasutustele, toidukäitlejatele, looma-, linnu-, kalakasvatustele jt.

Info

Universaalse toimega Gram-positiivseid ja Gram-negatiivseid baktereid (ka tuberkuloositekitajat), seeni, viirusi (ka HIV, HBV) hävitavat HALAMIDi (kloramiin-T) kasutatakse meditsiini-, hoolde- ja lasteasutustes, kaitseväes jm. ülddesinfektandina; toidukäitluses mahutite, torustike jt. toiduga kokkupuutuvate pindade ning toidunõude desinfitseerimiseks; looma-, linnu- ja kalakasvatuses pindade, seadmete, kalatiikide puhastamiseks.

Toode on looduses bioloogiliselt lagunev.


Kasutamine

Töölahuseks valmistage sõltuvalt tegevusalast, bakteriaalse saastatuse ohust, kasutatava töölahuse temperatuurist ja ajalimiidist 0,1 - 5 % vesilahus. Soovitatav on eelnevalt valmistada baaslahus kontsentratsiooniga 5 %, baaslahuse säilivusaeg on kuni 6 kuud. HALAMIDi sobib kasutada neutraalsest pesuainest valmistatud pesulahuses lisandina. Valgulise ja rasvase mustuse kiht desinfitseeritaval pinnal võib vähendada HALAMIDi toimet. Pinnad, mis ei vaja loputamist, laske õhu käes kuivada. Toiduga kokkupuutuvad pinnad tuleb loputada.


Ohutusnõuded


Pulbrilise Halamidiga töötamisel kasutage individuaalseid kaitsevahendeid. Halamidi silma sattumisel loputage silma kohe rohke veega ja pöörduge arsti poole. Vältige tolmu sissehingamist, hoidke pakend tihedalt suletuna. Järgige etiketilolevaid ohutusjuhiseid.

 

Kogus
Pakend